Информация для родителей


Гимназия "ПОТЕНЦИАЛ"

Гимназия «Потенциал»

Город:
Телефон: (044) 413-59-11,
(044) 413-67-62
Адрес: пр. Героев Сталинграда, 47, г. Киев

Обучение с 5 по 11 класс.

Иностранные языки: английский и греческий с 5 класса.

Профильные классы (10-11):

  • физико-математический;
  • юридический;
  • технологический (парикмахерское дело и автодело);
  • класс гражданской обороны.

Сотрудничество с Национальным университетом пищевых технологий, Государственной академии водного транспорта.

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС

Напрямки навчальної діяльності 5-их класів:

  • класи з вивченням двох іноземних мов,
  • класи з вичвченням економіки,
  • спортивні класи.         

Для учнів 8-9 класів організовано допрофільне навчання.

            Старшокласники мають можливість обрати певний профіль навчання на основі угод з ВНЗ: фізико-математичний, хіміко-біологічний класи (угода з Національним університетом харчових технологій), суспільно-гуманітарний (угода з Київською державною академією водного транспорту), клас цивільного захисту (угода з Львівським інститутом пожежної безпеки та Міністерством надзвичайних ситуацій), мовно-літературний клас (угода з Міжрегіональною академією управління персоналом), технологічний клас (угода з Центром підготовки кадрів “АРТ-Україна”).

ГУРТКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ

            Виховна система спрямована на соціалізацію особистості та формування здорового способу життя. Цьому сприяє постійна робота трудового загону старшокласників "Бджілка" та робота профільних оздоровчих літніх таборів з денним перебуванням дітей "Рятівник".

У школі працюють хоровий колектив "Ластівка",спортивні секції, туристичний гурток, образотворча студія “Кришталеве джерело”, команди “Юні пожежні” та “Юні інспектори руху”.

Важливою умовою успішної діяльності школи є якісне проектування

її діяльності, тому створений власний проект виховної моделі школи - "12 СХОДИНОК ДОВІРИ".

ПАРТНЕРСЬКІ ЗВ’ЯЗКИ

Для задоволення освітніх потреб дітей у вивченні іноземної мови за оксфордськими методиками школа з 2002 року співпрацює з Міжнародним Лінгвістичним Клубом. З 2005-2006 навчального року в школі вивчається друга іноземна мова - грецька.

Спільно з науковими установами, громадськими організаціями у гімназії реалізуються програми:

            "Обдарованість", якій сприяє робота Піклувальної ради школи, очолюваної президентом благодійного фонду "Меценат" ім. М. Драгоманова.

          «Психолого-педагогічне проектування особистості» (“Універсалта “Персонал”) Реалізується спільно з Інститутом психології А Н України (автор Киричук В.О.)  

            “Збережи своє здоровя” Реалізується спільно з Інститутом екології людини  (автор Курик М.В.)

            Ці програми допомагають здійснювати постійний психологічний та ендоекологічний супровід усіх учасників навчально-виховного процесу.  Досвідчені психологи, лікарі проводять консультування батьків і учнів.

 У рамках програми “Збережи своє здоров’я”  з метою дотримання рухового режиму учнів для учнів 5, 6 класів введено факультатив “Ритміка”

З метою ефективної реалізації програм гімназія тісно співпрацює з Головним управлінням МНС України у м. Києві, Львівським університетом безпеки життєдіяльності, фізкультурно-оздоровчим центром “Майстер-Фіт”,  ДЮСШ №13, клубом спортивного танцю “Модус-Ніка”.

Школа підтримує партнерські зв'язки з НВК “Відкритий космічний ліцей” м.Сімферополя та Білгород-Дністровським районним ліцеєм.

Гімназія “Потенціал” – учасник міжнародного проекту “Ноосферне мислення і освіта молоді”, започаткованого Національним таврійським університетом. В рамках проекту проведено чотири Інтернет-конференціїОбновлен 24 мая 2013. Создан 23 мая 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Проект реализован при технической поддержке www.melitta.com.ua, ______________________________________________________________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________________________________________________ ___ счетчик посещений